Nowe Centrum Medicover Stomatologia – otwarte

0
761

9 stycznia 2019 oficjalnie otwarta została nowa placówka Medicover Stomatologia, zlokalizowana w Warszawie, przy ulicy. Wołoskiej 22A. Placówka oferuje dostęp do lekarzy dentystów wszystkich specjalizacji oraz pełną diagnostykę.

Zakres usług oferowanych w placówce to stomatologia zachowawcza, ortodoncja, z zastosowanie innowacyjnych metod leczenia, leczenie kanałowe, protetyka, chirurgia stomatologiczna, implanty, ortodoncja dla dzieci i dorosłych, stomatologia dziecięca oraz stomatologia estetyczna.

Lekarze specjalizują się w leczeniu pacjentów z dentofobią i zapewniają pełne znieczulenie podczas zabiegów.

W centrum dostępna jest także pełna diagnostyka radiologiczna, RTG, CBCT z wykorzystaniem najnowszych metod obrazowania 3D.

Również w styczniu 2019 Medicover otworzył nowa placówkę stomatologiczną w Gdańsku.

Natomiast w lutym 2019 planowane jest otwarcie nowej placówki w Łodzi przy ulicy Rydza Śmigłego 20.

Czytaj: Medicover Stomatologia otwiera nowe centrum w Łodzi>>>

W całej Polsce Medicover posiada placówki stomatologiczne w 27 lokalizacjach.

Medicover w Polsce od ponad 23 lat zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, stomatologię oraz kompleksową opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych przeznaczone są zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Medicover Polska obecny jest we wszystkich regionach Polski. Od 2009 roku posiada również własny wielospecjalistyczny szpital na warszawskim Wilanowie.