Nowe Placówki WellMed w Warszawie i Katowicach

0
1093


Zarząd spółki WellMed poinformował o podpisaniu kolejnych umów najmu. Nowe placówki WellMed powstaną na warszawskim Mokotowie, w budynku IO-1 u zbiegu ulicy Puławskiej i Alei Niepodległości oraz w ścisłym centrum Katowic w nowo powstającym Centrum Handlowym Supersam.

Pierwsza z placówek otwarta zostanie jeszcze w roku 2014, natomiast uruchomienie placówki medycznej w Katowicach planowane jest na jesień 2015 roku.

Władze spółki poinformowały także o ukończeniu prac remontowych związanych z uruchomieniem placówki w Warszawie przy ulicy Wroniej 53, w wybudowanym przez Skanska biurowcu Nordea House. Otwarcie placówki w tej lokalizacji przewidziane jest na drugą połowę marca 2014 roku.

Tak dynamiczny rozwój działalności WellMed ma związek z przyjętą przez zarząd spółki strategią rozwoju na lata 2014-2018. Spółka w tym czasie planuje uruchomić kilkanaście placówek w największych miastach Polski poszerzając jednocześnie swoją ofertę na terenie Warszawy, gdzie jej marka stała się rozpoznawalna i cieszy się wysokim uznaniem pacjentów.

Obecnie WellMed prowadzi dwie placówki zlokalizowane w Warszawie. Oddział Plac Bankowy mieści się przy ulicy Długiej 27, Oddział Sienna przy ulicy Siennej 83. Placówki oferują konsultacje specjalistyczne dla dorosłych oraz dla dzieci (działa tutaj po kilkanaście poradni), diagnostykę laboratoryjną i USG, a także usługi w zakresie medycyny estetycznej, psychologii i psychiatrii. Centrum Medyczne WellMed działa od 2012 roku.