Nowe świadczenia w Centrum Zdrowia w Piasecznie

0
145

Centrum Zdrowia z Piaseczna rozszerzyło zakres usług oferowanych w przychodni przy ulicy Młynarskiej o badania RTG. W placówce dostępne są badania wykonywane do celów diagnostyki stomatologicznej oraz ortodontycznej.

Są to badania pantomograficzne, czyli zdjęcie obejmujące nie tylko zęby, ale także strukturę tkanek, oraz zdjęcie cefalometryczne, czyli zdjęcie rentgenowskie ukazujące rzut boczny czaszki, niezbędne do diagnozy w leczeniu ortodontycznym.

Badania wykonywane są technologią cyfrową, a używane podczas nich szkodliwe promieniowanie jest zredukowane nawet o 90 procent.

Przychodnia Centrum Zdrowia przy ulicy Młynarskiej specjalizuje się w stomatologii, dermatologii oraz medycynie estetycznej.

Czytaj także: Sektor prywatny wspiera rozwój kadr medycznych>>>

Największa przychodnia Centrum Zdrowia zlokalizowana jest w Piasecznie przy ulicy Czajewicza 5/7. Posiada prawie 900 mkw powierzchni, wyposażona jest w pracownię rentgenowską, mammograf, trzy aparaty USG (w tym 4D), gastroskop, sigmoidoskop, pracownię ECHO, EKG i EKG wysiłkowego. Przy ulicy Pomorskiej Centrum prowadzi pracownię diagnostyczną wyposażoną w rezonans magnetyczny i tomograf komputerowy. W placówce tej działa także dzienny oddział psychiatryczny.

Przychodnie specjalistyczne Centrum Zdrowia znajdują się także w Ostrołęce, Ustanowie i Konstancinie Jeziornej. Centrum Zdrowia prowadzi też hospicjum domowe. Oferuje świadczenia komercyjne oraz finansowane ze środków NFZ.

Centrum Zdrowia to rodzinna firma powstała w 1998 roku z przekształcenia prywatnego gabinetu ginekologiczno-położniczego. Jest prowadzone przez Centrum Zdrowia Adam Muszyński spółka jawna.