Nowe usługi w CM Babka Medica

0
1419

Centrum Medyczne Babka Medica z Warszawy wprowadziło nowe usługi. Od maja w placówce można skorzystać z wizyty u fizjoterapeuty, specjalisty I stopnia w rehabilitacji. Usługi są płatne. Koszt wizyty wynosi 120 zł.

Usługa skierowana jest do wszystkich pacjentów dorosłych, którzy mają dolegliwości bólowe różnego pochodzenia, szczególnie przeznaczona jest dla kobiet w okresie ciąży. Nowe usługi dostępne są od maja 2012. Na razie ustalony został jeden dzień, w którym będzie można z nich skorzystać. W razie potrzeby będą dostępne częściej.

Babka Medica oferuje głównie usługi z zakresu ginekologii – prowadzenie ciąży, ginekologii dziecięcej, diagnozowanie i leczenie nowotworów narządów rodnych kobiet, krioterapię, hormonalną terapię zastępczą, usługi z zakresu pediatrii, w tym rehabilitację niemowląt i dzieci. Placówka prowadzi też poradnię laktacyjną, dermatologiczną, kardiologiczną, dietetyczną, psychologiczną i ortopedyczną.

Centrum Babka Medica jest prowadzone przez spółkę jawną – Marcin Zioło, Dorota Wirska Zioło. Siedziba placówki mieści się przy ulicy Słomińskiego 19 lok. 517, przy rondzie Radosława (dawniej – rondo Babka).