Nowe usługi w NZOZ Medi-Spatz

0
1190

NZOZ Medi-Spatz z Gliwic rozszerza od listopada zakres oferowanych usług o komercyjne konsultacje w zakresie ginekologii i endokrynologii. Cena konsultacji endokrynologa będzie wynosiła 100 zł (z badaniem USG tarczycy – 150 zł). Cena konsultacji ginekologicznej nie została jeszcze ustalona.

Medi-Spatz to wielospecjalistyczna przychodnia, która działa od 2008 roku. Oferuje usługi komercyjne oraz finansowane przez NFZ. Kontrakt NZOZ-u na rok 2012 ma wartość 317 737,30 zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie diabetologii, chorób naczyń, neurologii, leczenia wad postawy u dzieci i młodzieży, logopedii oraz rehabilitacji leczniczej.

Poza tym placówka oferuje komercyjne usługi w zakresie ortopedii i profilaktyki stopy cukrzycowej. Komercyjne usługi rehabilitacyjne dla seniorów  (ćwiczenia i masaże)  oferowane są z 15-procentową zniżką. Uczestniczy także w badaniach klinicznych nowych leków.

Medi-Spatz prowadzi w Gliwicach dwie placówki medyczne: przy ulicy Mikołowskiej oraz przy ulicy Wrocławskiej. Właścicielem NZOZ-u jest M&J Corporation Sp. z o.o., firma prowadząca także sklepy zaopatrzenia medycznego w Gliwicach, Bielsku-Białej, Chorzowie oraz Piekarach Śląskich.