Nowe usługi w przychodni MegaMed

0
861

Przychodnia Lekarska MegaMed działająca w Piotrkowie Trybunalskim wprowadziła do swojej oferty nowe konsultacje i zabiegi w zakresie chirurgii ogólnej. Świadczenia są komercyjne. Koszt konsultacji wynosi 100 zł.

Przychodnia w Piotrkowie Trybunalskim działa przy ulicy Polnej 13. Oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, rehabilitację oraz badania diagnostyczne. Wykonywane są także zabiegi w zakresie chirurgii jednego dnia. Świadczenia są zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ.

MegaMed prowadzi trzy placówki w Bełchatowie, trzy w Opolu, dwie przychodnie sieci działają w Bogatyni, dwie w Nowym Czarnowie, po jednej – w Łodzi i  Piotrkowie Trybunalskim.

MegaMed świadczy usługi medyczne dla pacjentów indywidualnych i korporacyjnych, zadeklarowanych do placówek sieci jest około 55 tysięcy pacjentów. Placówki oferują świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, opieki specjalistycznej, diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej, rehabilitacji oraz stomatologii. Firmom oferuje pakiety zdrowotne i abonamenty. Usługi są finansowane przez NFZ oraz komercyjne.

Spółka powstała w roku 2000 w wyniku przekształcenia Zakładu Elektrowni Bełchatów S.A. – Przychodnia Zdrowia. Posiada trzy oddziały: w Bogatyni, Nowym Czarnowie oraz Borkach.

Pod koniec 2012 roku spółka MegaMed została zakupiona od poprzedniego właściciela – Polskiej Grupy Energetycznej GiEK S.A. przez Grupę Lux Med.