Nowe usługi w przychodniach CMP

0
182

Centrum Medyczne CMP, działające w Piasecznie przy ulicy Puławskiej, wprowadziło do swojej oferty badania drożności jajowodów- metodą HyCoSy, natomiast w jednej z warszawskich placówek sieci można skorzystać z konsultacji profesorskich w zakresie endokrynologii.

Sprawdzanie drożności jajowodów to badanie komercyjne, kosztuje 600 zł. Jest to jedno z podstawowych badań, które należy wykonać w diagnostyce niepłodności kobiety. Pozwala wykryć nieprawidłowości w obrębie narządów płodnych kobiety. Badanie wykonuje się pod kontrolą usg.

Placówka CMP Piaseczno, działająca przy ulicy Puławskiej 49, powstała na przełomie 2001 i 2002 roku. Jest to pierwsza i największa placówka Centrum Medycznego CMP.

Pacjenci mogą tutaj korzystać z konsultacji specjalistów takich jak alergolog, chirurg, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, ginekolog, internista, logopeda, neurolog, okulista, ortodonta, ortopeda, pulmonolog, reumatolog, stomatolog.

Natomiast w jednej z placówek warszawskich CMP – w Centrum Medycznym Mariańska rozpoczęła przyjmowanie profesor, specjalista w zakresie endokrynologii. Koszt wizyty wynosi 245 zł.

Centrum Mariańska weszło w skład sieci CMP na początku roku 2013 w wyniku akwizycji spółki Mariańska sp. z o.o. Oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz konsultacje specjalistyczne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz komercyjne.

CMP prowadzi także placówkę w Piasecznie przy ulicy Pawiej, w Józefosławiu oraz w sumie osiem przychodni w Warszawie

Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych. Placówki realizują także programy profilaktyczne.