Nowe zabiegi w Centrum Medycznym Aldemed

0
584

Centrum Medyczne Aldemed z Zielonej Góry wprowadziło do swojej oferty nowe zabiegi – BTL Emsella, których celem jest leczenie nietrzymania moczu. Zabiegi są komercyjne (koszt wynosi 600 zł, do końca kwietnia – 450 zł).

BTL Emsella to nowy zabieg, który powoduje stymulowanie mięśni dna miednicy, co przywraca kontrolę nad mięśniami dna miednicy i pęcherzem moczowym. Jest to nieinwazyjna procedura wykonywana ambulatoryjnie.

Zabiegi wykonywane są w Centrum Medycyny Estetycznej, działającym w placówce Aldemed – Filia Zastal, przy ulicy Towarowej 20.

Czytaj także: Aldemed tworzy Centrum Terapii Kręgosłupa>>>

Aldemed prowadzi trzy placówki w Zielonej Górze. Główna siedziba Centrum mieści się przy ulicy Niepodległości. W filii Zastal, przy ulicy Towarowej 20, działają poradnie specjalistyczne, pracownie diagnostyczne, dział rehabilitacji oraz szpital. Najnowsza przychodnia Aldemed została otwarta w lipcu 2016 na Osiedlu Śląskim.

Centrum oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Opieką podstawowej opieki zdrowotnej Aldemed obejmuje ponad 27 tysięcy pacjentów.

Aldemed działa od 23 lat.