Nowy punkt pobrań Alab Laboratoria

0
902

Sieć Alab Laboratoria otworzyła nowy punkt pobrań. Powstał w Stargardzie przy ulicy Piłsudskiego 87B/2.  Pod koniec lutego 2016 Alab otworzył także  punkt pobrań w Zamościu.

Alab prowadzi ponad 170 punktów pobrań oraz 57 laboratoriów diagnostycznych na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiada ponad 1000 badań w zakresie diagnostyki laboratoryjnej.

8 marca 2016 roku Alab organizuje szkolenie dla dietetyków w zakresie diagnostyki zaburzeń jelitowych, w tym nietolerancji pokarmowych, które odbędzie się w Łodzi w siedzibie Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia przy ulicy Niciarnianej.

Grupę Alab tworzą: Alab Laboratoria, Laboratoria Medyczne Bruss (w województwie pomorskim), Laboratoria Przygoda (laboratoria na zachodnim i północnym Mazowszu oraz w województwie warmińsko-mazurskim), Bio-diagnostyka (laboratoria w województwie śląskim, małopolskim i świętokrzyskim), Vitalabo – laboratorium w Bydgoszczy oraz  Białostockie Centrum Analiz Medycznych – laboratorium w Białymstoku. Do grupy Alab należą także laboratoria ściśle współpracujące – Vita w Darłowie oraz Amimed w Wołominie.