NZOZ Credomed poszukuje inwestora

0
911

NZOZ Credomed, działający w Błoniu pod Warszawą, poszukuje inwestora. W grę wchodzi sprzedaż części lub całości udziałów w placówce. NZOZ oferuje specjalistyczne usługi ambulatoryjne oraz rehabilitację. Usługi są zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ.

Placówka posiada niewielki kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Jego wartość w roku 2012 wynosi 175 999,60 zł. Kontrakt finansuje wyłącznie rehabilitację leczniczą. Poza tym przychodnia oferuje komercyjne usługi w zakresie konsultacji specjalistycznych. Przyjmują tutaj lekarze: internista, pediatra, laryngolog, ortopeda, endokrynolog, neurochirurg, neurolog, kardiolog, chirurg, immunolog, alergolog, dietetyk, psycholog, psychiatra, ginekolog. Działa tutaj także poradnia medycyny pracy, poradnia medycyny estetycznej i kosmetyki. Można także wykonać badania diagnostyczne – laboratoryjne, USG, EKG, spirometrię.

Credomed działa przy ulicy Traugutta 14, w budynku, w którym mieści się MarcPol, w pomieszczeniach wynajmowanych od tej firmy. Zajmuje około 300  mkw powierzchni, na której znajduje się 5 specjalistycznych gabinetów.

Krótko po otwarciu właściciele Credomedu negocjowali zakup placówki w miejscowości Gole, oferującej usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, która miała uzupełnić ofertę przychodni. Jednak ostatecznie negocjacje prowadzone z prywatnym właścicielem nie zostały sfinalizowane.

NZOZ jest prowadzony przez Credomed sp. z o.o. Działa od 2010 roku.