NZOZ Intermed: pakiety zdrowotne w ofercie

0
1067


NZOZ Intermed z Nowogardu wprowadził do swojej oferty pakiety zdrowotne. Przeznaczone są dla pacjentów, którzy chcą w jednym miejscu i w tym samym czasie wykonać pełne badanie stanu zdrowia. Pakiety to oferta zarówno dla pacjentów indywidualnych jak i dla firm.

W ofercie NZOZ-u jest sześć rodzajów pakietów: Zdrowie pani, Zdrowie pana, Zdrowie businesswoman, Zdrowie businessmana, Zdrowie przyszłej mamy, Zdrowie przyszłego taty oraz Wyprzedzić raka. Usługi wchodzące w skład pakietów obejmują spotkanie informacyjne, badania laboratoryjne, badania w zakresie diagnostyki obrazowej oraz konsultacje lekarskie. Ceny pakietów są zróżnicowane. Na przykład 200 zł kosztuje komplet badań związany z profilaktyką raka piersi dla kobiet. Badania kompleksowe można wykonać za 400-500 złotych. 

Intermed prowadzi przychodnie działające na terenie czterech powiatów: goleniowskiego, łobeskiego, gryfińskiego i stargardzkiego. Są to placówki w Ińsku, Łobzie, Gryfinie i Resku. W latach 2004-2010 Intermed prowadził szpital w Resku (obecnie zarządzany przez SP ZZOZ w Gryficach). Spółka planuje inwestycję w 30-łóżkowy szpital, który ma powstać w Gryfinie. Specjalizacją placówki mają być usługi w zakresie onkologii, okulistyki i ortopedii. Koszt inwestycji wyniesie 30  mln zł.

Dodatkową sferą działalności firmy jest doradztwo w zakresie przekształceń i restrukturyzacji publicznych zakładów opieki zdrowotnej, które wymagają szczególnej pomocy w  obszarze zarządzania zasobami rzeczowymi, finansowymi i ludzkimi. Intermed uczestniczył w wielu udanych transformacjach zadłużonych jednostek ochrony zdrowia.

NZOZ Intermed powstał we wrześniu 2003 roku. Prezesem spółki prowadzącej placówkę jest Jacek Kargul.