NZOZ Mat-Med rozwija działalność

0
903


Działający od marca 2012 roku NZOZ Mat-Med z Lubomi (powiat Wodzisław Śląski) rozszerzył zakres oferowanych usług. Od września 2012 roku w placówce działają prywatne gabinety: ginekologiczny oraz chirurgiczny.

Przychodnia oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, usługi pielęgniarki środowiskowej i położnej środowiskowej oraz diagnostykę laboratoryjną. Osoby korzystające z usług lekarza rodzinnego w tym NZOZ-ie mogą także korzystać z bezpłatnych porad lekarza kardiologa i dermatologa (te specjalności posiadają przyjmujący tutaj lekarze interniści). Lekarz dermatolog przyjmuje także prywatnie, wizyta kosztuje 50 zł.

W placówce miejscu jest możliwość wykonania badania USG (jamy brzusznej, piersi, tarczycy, badania dopplerowskie naczyń żylnych i tętniczych) przez specjalistę radiologa. Przyjmuje również specjalista medycyny pracy. Badania USG są komercyjne, ich cena wynosi od 50 do 85 zł.

Placówka mieści się w nowo wybudowanym obiekcie, przy ulicy Pogrzebieńskiej 1. Właścicielem przychodni jest Piotr Wrzód.