NZOZ Medikar obniża ceny usług

0
1139

NZOZ Medikar z Warszawy oferuje promocyjne ceny na swoje usługi. Promocja obowiązuje w październiku i listopadzie 2012. Niższe ceny dotyczą wszystkich rodzajów oferowanych przez placówkę konsultacji i zabiegów.

W ramach promocji można skorzystać z tańszej wizyty u psychoterapeuty, która kosztuje obecnie 80 zł. Pakiet 10-ciu spotkań z rehabilitantem kosztuje 590 zł (poza promocją cena jednej wizyty to 70 zł). W promocyjnych cenach są także masaże. Pięć zabiegów masażu całkowitego kręgosłupa kosztuje 350 zł (taniej o 100 zł), a częściowego – 175 zł (taniej o 75 zł). Zniżka oferowana jest też dla emerytów i rencistów (10-procentowa) na wszystkie usługi dostępne w placówce.

Medikar oferuje kompleksową, specjalistyczną rehabilitację narządu ruchu i układu nerwowego oraz psychoterapię. Swoją ofertę kieruje szczególnie do osób z zespołami bólowymi kręgosłupa, chorobą zwyrodnieniową i przeciążeniową stawów, z wadami postawy, chorobami reumatoidalnymi, po urazach miednicy i patologii stawu biodrowego, pacjentów po urazach i operacjach ortopedycznych oraz osób z przewlekłymi zaburzeniami neurologicznymi po udarach i urazach mózgu, a także cierpiących na stwardnienie rozsiane. 
Psychoterapia jest przeznaczona szczególnie dla osób doświadczających problemów w relacjach, borykające się ze stanami lękowymi, mających długotrwale obniżony nastrój, cierpiących z powodu zaburzeń tożsamości płci, lub innych emocjonalnych przyczyn.

Medikar oferuje także diagnostykę (RTG, USG, densytometria). Placówka zapewnia profesjonalną opiekę zarówno osobom dorosłym, jak i dysponuje odpowiednią bazą do rehabilitacji dzieci i noworodków. Oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Kontrakt przychodni z NFZ na rok 2012 ma wartość 6 725 721,95 zł i dotyczy rehabilitacji leczniczej, na którą jest przeznaczone 6 515 970,35 zł, oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu (209 751,60 zł).

Przychodnia działa pod patronatem znanej i funkcjonującej od wielu lat na polskim rynku placówki medycznej – Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie. Medikar mieści się przy ulicy Sieleckiej 22. Jest prowadzony przez spółkę cywilną.