NZOZ Novia Med: nowe badania specjalistyczne

0
902


NZOZ Novia Med z Chorzowa wprowadził do swojej oferty badania dla osób starających się o pozwolenie na posiadanie broni. W ofercie są zarówno badania lekarskie jak i psychologiczne. Koszt jednego badania wynosi od 184,50 zł do 276,60 zł, w zależności od rodzaju.

Droższe są badania dla osób starających się o pozwolenie na broń, tańsze – dla osób posiadających już takie pozwolenie.

Badania można wykonać w przychodni Novia Med przy ulicy Paderewskiego. Placówka oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, leczenie stomatologiczne, rehabilitację, diagnostykę oraz medycynę pracy. Novia Med prowadzi też gabinet dentystyczny w Katowicach przy ulicy Brzozowej.

NZOZ Novia Med działa od 1993 roku (do jesieni 2011 roku jako NZOZ Era Med). Większość usług placówki jest finansowana przez NFZ, część jest komercyjna. Wartość kontraktu placówki z NFZ na rok 2013 wynosi 1 389 665,20 zł i dotyczy rehabilitacji, stomatologii oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Novia Med współpracuje z kilkunastoma firmami w zakresie obsługi medycznej pracowników, a także z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Novia sp. z o.o., właściciel NZOZ-u należy do grupy kapitałowej Era sp. z o.o. , jednej z największych na Śląsku firm oferujących usługi utrzymania czystości i ochrony.