NZOZ Tomma należy do Pracodawców Medycyny Prywatnej

0
860


NZOZ Tomma z Niepruszewa został członkiem związku Pracodawców Medycyny Prywatnej. Tomma świadczy usługi w zakresie diagnostyki obrazowej. Obecnie jest właścicielem ośmiu placówek diagnostycznych na terenie całego kraju.

Tomma prowadzi pracownie tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. Pracownie tomografii komputerowej działają w Rawiczu, Gnieźnie, Ostrowie Wielkopolskim, Koszalinie i Kościanie. Badania rezonansu magnetycznego oferują pracownie w Gnieźnie, Lesznie, Ostrowie Wielkopolskim, Koszalinie oraz w Szczecinie- Zdunowie.

NZOZ Tomma został utworzony w 1991 roku. Pierwsza pracownia powstała w Gnieźnie.  Placówki oferują również badania finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Założycielem NZOZ’ów Tomma jest KIE Sp. z o.o., która zajmuje się dzierżawą, leasingiem, sprzedażą i serwisem tomografów komputerowych, rezonansów magnetycznych oraz klasycznej aparatury RTG. Jest producentem specjalistycznego oprogramowania medycznego wykorzystywanego na oddziałach radiologii. Oferuje także usługi w zakresie telemedycyny – teleradiologii 24h.