Oferta wydawnictwa Presspublica dla Pracodawców RP

0
1109


Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej oraz Wydawnictwo Presspublika sp. z o.o., właściciel między innymi takich gazet jak „Rzeczpospolita” i „Parkiet” przygotowali unikalną ofertę skierowaną wyłącznie do członków Pracodawców RP: cotygodniowy, bezpłatny newsletter.

Oferta dotyczy także bezpłatnego trzymiesięcznego dostępu do elektronicznych wydań „Rzeczpospolitej” oraz „Prawa w firmie”, a po zakończeniu tego okresu możliwość skorzystanie z tych serwisów z 30-procentowym rabatem.
„Prawo w firmie” to kompleksowy zestaw informacji z zakresu prawa. Zawiera aktualne, rzetelne informacje na temat podatków i prawa gospodarczego. E-wydanie „Rzeczpospolitej” umożliwia przeglądanie dziennika bezpośrednio na ekranie komputera. Najnowszy numer dostępny jest codziennie już o godzinie szóstej rano.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z tej oferty proszone są o przesłanie do 29 marca 2013 roku danych zawierających nazwę firny zrzeszonej w Pracodawcach RP oraz adresy meilowe osób, które chciałyby otrzymywać newsletter. Dane należy przesłać na adres m.dobkowska@pracodawcy.pl