OK System współpracuje z Calypso Fitness

0
873

W czerwcu 2019 roku dostawca pakietów sportowych OK System nawiązał współpracę z Calypso Fitness – jedną z największych sieci klubów fitness w Polsce. Od 2018 roku kontrolę nad OK System sprawuje Medicover.

– Stale obserwujemy zmieniające się potrzeby naszych klientów i staramy się tworzyć produkty i usługi, które spełnią wszystkie ich oczekiwania względem danego rynku. Od dłuższego czasu widzimy duże zainteresowanie zarówno opieką medyczną, jak i pakietami sportowymi. To dwa najbardziej pożądane świadczenia pozapłacowe, które są dziś tzw. must have. Dzięki współpracy z OK System i Calypso Fitness jesteśmy w stanie dostarczyć pracodawcom te dwa benefity jednocześnie, a także przygotować ofertę pod oczekiwania danej firmy. Widzimy ogromny potencjał na rynku benefitów sportowych, dlatego zamierzamy jak najbardziej rozwijać ofertę OK System oraz współpracę z klubami fitness – mówi John Stubbington, COO Healthcare Services, Medicover.

Czytaj także: Firmy dbają nie tylko o zdrowie, ale i o dobre samopoczucie pracowników – mówi Artur Białkowski, wiceprezes zarządu Medicover>>>

W rezultacie tej współpracy użytkownicy systemu benefitów sportowo-rekreacyjnych OK System uzyskają dostęp do oferty sportowej klubów Calypso Fitness zarówno aktualnie działających, jak i tych, których otwarcie planowane jest w przyszłości.

W ciągu najbliższych lat powstanie kilkadziesiąt nowych klubów fitness w całej Polsce. Pierwsze otwarcia zaplanowane są jeszcze w tym roku.

Zaledwie w ciągu siedmiu lat sieć zwiększyła liczbę klubów z 3 do ponad 60, tym samym w roku 2018 stała się liderem rynku fitness w Polsce. Tylko w 2018 roku w sieci Calypso wykonano ponad 8 500 000 treningów.

– Nasza sieć klubów Calypso Fitness obejmuje obecnie 47 kluczowych lokalizacji, które znajdują się w 25 największych miastach w Polsce. Oferujemy najszerszą na rynku abonamentową ofertę zajęć sportowych i usług towarzyszących, w tym między innymi zajęcia fitness, dostęp do doskonale wyposażonych siłowni, saun, opiekę trenerską, basen, jogę, squash, a także trening cross – komentuje Mikołaj Nawacki.

W badaniu przeprowadzonym przez KPMG, którego celem była analiza doświadczeń klientów w interakcji z marką, Calypso uzyskało najlepszy wynik w kategorii czasu wolnego, prześcigając między innymi Netflix czy Multikino. Calypso Fitness znalazła się wśród TOP 100 marek w Polsce, które dostarczają swoim klientom najlepsze doświadczenia. W 2018 roku Calypso Fitness zwyciężyło w I edycji konkursu dla klubów fitness i studiów butikowych Branża Fitness Awards 2018 w kategorii – sieć przyjazna klubowiczom.

Dzięki nawiązaniu współpracy użytkownicy OK System, drugiego co do wielkości programu benefitów sportowo-rekreacyjnych, nad którym w lipcu 2018 roku kontrolę przejął Medicover, otrzymają dostęp do jeszcze szerszej i bardziej kompleksowej oferty.