Opolskie: nowe placówki sieci Synevo

0
317

Sieć Laboratoriów Synevo otwiera nowe punkty pobrań. 2 sierpnia 2018 roku rozpoczną one działalność w Paczkowie i w Otmuchowie, w województwie opolskim, w powiecie nyskim.

Oba punkty będą działały w Przychodni Rodzinnej Omega, która w Paczkowie jest zlokalizowana przy ulicy Staszica 5, w Otmuchowie – przy ulicy Krakowskiej 17. Punkty są czynne w wybrane dni w tygodniu.

Laboratoria i punkty pobrań Synevo  działają między innymi w Warszawie, Wołominie, Gdańsku, Tczewie, Lublinie, Tomaszowie Lubelskim, Łodzi, Zielonej Górze, Krakowie, Ząbkowicach Śląskich, Poznaniu, Włocławku, Bydgoszczy, Toruniu, Sosnowcu, Gorzowie Wielkopolskim oraz w Chojnicach.

Siedem laboratoriów sieci Synevo to placówki akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji. Prawie połowa z akredytowanych na zgodność z normą PN-EN ISO 15189 laboratoriów medycznych w Polsce to właśnie laboratoria Synevo.

Synevo wchodzi w skład międzynarodowej sieci laboratoriów medycznych,  działających w Niemczech, Turcji, Rumunii, na Ukrainie, w Gruzji, Białorusi, Mołdawii, Bułgarii, Serbii i Rosji. Synevo należy do Grupy Medicover.