OSSP patronem Kongresu Medycyny Polskiej

0
301

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych objęło patronatem III Kongres Medycyny Polskiej, który odbędzie się 26 lutego 2015 w Katowicach.  Podczas konferencji eksperci podzielą się z uczestnikami wiedzą i doświadczeniami, które pomogą w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych i ułatwią zarządzanie placówką leczniczą.

Wśród wykładowców będą między innymi: Krzysztof Macha, ekspert Pracodawców RP i wiceprezes OSSP, Krzysztof Nyczaj, ekspert w zakresie systemów informatycznych, Piotr Nowak, specjalista IT, Agnieszka Pietrzak, adwokat, Dominika Kołodziejska, adwokat.

Tematyka konferencji obejmie między innymi perspektywę zmian w systemie ochrony zdrowia w świetle pakietu onkologicznego, szanse na rozwój przy wykorzystaniu środków unijnych, zmiany prawne w realizacji umów z NFZ, implementację dyrektywy unijnej w opiece transgranicznej, udostępnianie elektronicznej dokumentacji medycznej i proponowane zmiany w ustawie o systemie informacji.

Wśród podejmowanych tematów znajdą się także te związane z komunikacją z pacjentem, przestrzeganiem standardów i ich związkiem z bezpieczeństwem pacjentów, normami ISO w podmiotach leczniczych i rozwojem placówek w oparciu o kapitał zewnętrzny.

Konferencja odbędzie się 26 lutego 2015 roku w Hotelu Qubus w Katowicach przy ulicy Uniwersyteckiej 13.

Więcej informacji na stronie
http://www.mcbkonferencje.pl