PIASECKA & ŻYLEWICZ – warsztaty doskonalące dla pracowników

0
966

Trzy obszary, w których specjalizuje się firma PIASECKA & ŻYLEWICZ są odpowiedzią na jasno sprecyzowaną potrzebę z Państwa strony: potrzebę konkretnej zmiany w pracy, zachowaniu i nastawieniu Państwa Pracowników.

Pierwszy z nich: TRAINING, dedykowany szkoleniom miękkim, prowadzi do rozwoju umiejętności Pracowników w sektorze medycznym, w następujących obszarach: Efektywna Komunikacja, Budowanie Zespołów, Prezentacje i Autoprezentacje, Techniki Sprzedaży, Negocjacje, Udzielanie Informacji Zwrotnych, Zarządzanie Stresem, Emocjami, Asertywność, Akademia Farmaceuty, czy ABC Pracy Przedstawiciela Medycznego Na Stoisku Wystawienniczym lub Na Konferencji.

W obszarze Pharma COACHING mieszczą się projekty doskonalenia umiejętności menadżerskich – zarządzania, motywowania, budowania autorytetu – za pomocą warsztatów, przez pracę na poziomie standardów i ocen Pracowników, czy na poziomie konsultacji indywidualnych.

SOLUTIONS to dział dający innowacyjne rozwiązania. Dobierając ekspertów do konkretnej sytuacji, w jakiej znajduje się Państwa firma, pomagamy w doprowadzeniu do zmian, które są w tym momencie priorytetowe.

Trenerzy naszej firmy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów szkoleniowo-doradczych dedykowanych branży medycznej i farmaceutycznej.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŁad korporacyjny
Następny artykułWładze Związku