Piaseczno: akcja promocyjna w Centrum CMP

0
1028

Centrum Medyczne CMP Piaseczno będzie brało udział w ogólnopolskiej akcji promocji zdrowia „Polscy Okuliści Kontra Jaskra”. W związku z tym 18 marca 2017 w sobotę będzie oferowało bezpłatne konsultacje okulistyczne.

W ramach akcji w całej Polsce w wyznaczonych gabinetach pacjenci będą mogli skorzystać z bezpłatnych wizyt, podczas których lekarz wypełni z pacjentem krótką ankietę i wykona badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego IOP, badanie  pachymetrii CCT, badanie w lampie szczelinowej oraz badanie dna oka.

Placówka CMP w Piasecznie działaj przy ulicy Puławskiej 49. Przychodnia ta powstała na przełomie 2001 i 2002 roku. Jest to pierwsza i największa placówka Centrum Medycznego CMP.

Placówka systematycznie rozwija zakres usług, w tym także okulistycznych. W lutym 2017 wprowadziła do swojej oferty iniekcje doszklistkowe.

Pod koniec października 2015 została otwarta druga przychodnia w Piasecznie, działająca przy ulicy Pawiej.

CMP prowadzi także siedem placówek w Warszawie oraz najnowszą, otwartą 21 grudnia 2016 roku, w Józefosławiu pod Warszawą.

Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych.