Piaseczno: Nord Medica otworzy szpital onkologiczny

0
1450


Spółka Nord Medica prowadząca centrum medyczne w Piasecznie koło Warszawy planuje otwarcie szpitala o profilu onkologicznym. Placówka prawdopodobnie rozpocznie działalność pod koniec 2012 lub na początku 2013 roku.

Szpital będzie się składać z dwustanowiskowego bloku operacyjnego oraz oddziału z około 10-cioma łóżkami dla pacjentów. Będzie to placówka o specjalności onkologicznej ze szczególnym uwzględnieniem nowotworów piersi i narządów rodnych, oraz chirurgii ogólnej. Będą tutaj także wykonywane zabiegi laryngologiczne i w zakresie chirurgii plastycznej.

Centrum Nord Medica działa od  lipca 2012 roku. Prowadzi 18 poradni specjalistycznych, wśród nich takie jak między innymi endokrynologiczna, hematologiczna, kardiologiczna, neurologiczna, neurochirurgiczna, torakochirurgiczna czy onkologiczna. Oferuje także diagnostykę, zarówno analityczną jak i obrazową. Posiada gabinet terapii  laserowej i zaplecze zabiegowe. Nord Medica oferuje usługi zarówno klientom indywidualnym jak i korporacyjnym.

Placówka działa w Piasecznie przy ulicy Młynarskiej 2 w nowo wybudowanym obiekcie. Nord Medica sp. z o.o. została zarejestrowana w maju 2011 roku. Prezesem i właścicielem spółki jest Halina Wójcik.