PL Certus: profilaktyczne badania densytometryczne

0
1057


Prywatna Lecznica Certus z Poznania oferuje badania densytometryczne, które będą wykonywane 3 października 2012 roku w osteobusie przy Centrum Medycznym nr 2. Jest to druga edycja akcji, którą Certus przeprowadza we współpracy z jedną z firm farmaceutycznych.

Akcja ma na celu promocję poradni leczenia osteoporozy, która od niedawna działa w Centrum Medycznym nr 2 Certusa przy ulicy Wagrowskiej. Cena badania wyniesie 30 złotych. W przypadku, gdy wynik badania będzie odbiegał od normy, pacjent zostanie skierowany na konsultację do poradni leczenia osteoporozy. W dniu akcji promocyjnej cena konsultacji dla pacjentów po badaniu densytometrycznym wyniesie 1 zł. Poza promocją cena konsultacji w poradni densytometrycznej to 121 zł.
Certus oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Tegoroczny kontrakt Cereusa z NFZ ma wartość 4 400 013,88 zł. Dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (888 617,88 zł) oraz leczenia szpitalnego (3 511 396 zł).

Certus działa na rynku usług medycznych od 1992 roku. Prowadzi cztery placówki, w Poznaniu – szpital i ambulatorium w przy ulicy Grunwaldzkiej oraz dwa centra medyczne (przy ulicy Dąbrowskiego i przy Wagrowskiej) a także centrum medyczne w Swarzędzu.