Placówki Medi Partner oferują promocje na badania i konsultacje

0
803


Placówki Medi Partner oferują promocje na swoje usługi, między innymi na leczenie stomatologiczne. Zniżki oferowane są też seniorom, a podczas Dni Otwartych we Wrocławiu będzie można wykonać bezpłatne badania.

Promocja dotycząca leczenia stomatologicznego obowiązuje do końca września 2016. W jej ramach pacjenci mogą skorzystać z pierwszego wypełnienia ubytku za 99 zł. Promocja dotyczy określonych placówek sieci.

Natomiast osoby, które ukończyły 65 rok życia, mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 30 zł na dowolną konsultację medyczną w wybranych placówkach Medi Partner.

Dni Otwarte w Centrum Medycznym Medi Partner, działającym przy ulicy Sienkiewicz 34A we Wrocławiu, odbędą się 22 i 23 września 2016. Będzie wówczas można wykonać szereg bezpłatnych badań, w tym między innymi pomiar ciśnienia, poziomu glukozy i poziomu cholesterolu we krwi, będzie można sprawdzić skład ciała i określić wiek metaboliczny a także wykonać bezpłatny przegląd stomatologiczny.

Medi Partner prowadzi trzy placówki w Warszawie, dwie w Krakowie, po jednej w Kielcach,  w Poznaniu, we Wrocławiu i w Piasecznie (Medvit Medi Partner). Medi Partner posiada także sieć placówek partnerskich w ponad 60 miastach Polski. Współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Medi Partner należy do Grupy Medicover.