Płock: nowy gabinet w Centrum Medica

0
549

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Medica z Płocka uruchomiło nowy gabinet podologiczny, który funkcjonuje we współpracy ze specjalistami z firmy Skin Clinic. Konsultacji udziela kosmetolog, a koszt konsultacji to 80 zł.

Podologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką i terapią patologii stóp. Podolog dokonuje samodzielnego rozpoznania zmian patologicznych stóp, następnie dobiera i wykonuje odpowiednie zabiegi mające na celu przywrócenie prawidłowego ich funkcjonowania.

Gabinet działa w placówce Medica, zlokalizowanej w Centrum Handlowym Atrium Mosty przy ulicy Tysiąclecia 2a. Jest to najnowsza placówka CM Medica, otwarta we wrześniu 2018 roku.

Medica prowadzi także przychodnie działające w Płocku przy ulicy Chemików 7 i Kutrzeby 11 oraz pracownię rezonansu magnetycznego przy ulicy Medycznej 8 (budynek „Roka”).

Czytaj także: Magodent wyróżniony w rankingu Polskiego Radia „Lubię, bo polskie”>>>

Przychodnie Centrum Medica oferują usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej i lecznictwa specjalistycznego w systemie powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego wraz z szerokim zapleczem diagnostycznym (oferującym także badania tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego) oraz rehabilitacją leczniczą. Realizują też szereg programów w zakresie promocji zdrowia i szerzenia oświaty zdrowotnej. Działają tu poradnie medycynę pracy.

Medica działa na rynku usług medycznych od 20 lat. Od 2014 roku należy do Grupy PZU, która inwestuje w placówki medyczne. Centrum przed przejęciem przez PZU działało jako Orlen Medica.