Polmed: aneks do umowy na świadczenia w zakresie POZ

0
965

Spółka Polmed S.A. poinformowała o zawarciu aneksu do umowy ze śląskim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia  o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej o szacunkowej łącznej wartości 1.342.200 zł.  Aneks dotyczy podstawowej opieki zdrowotnej.

Przedmiotem umowy jest udzielanie świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Ustalono maksymalną kwotę zobowiązania NFZ wobec spółki z tytułu realizacji umowy od 1 stycznia 2015 roku do 30 czerwca 2015 w wysokości 1.342.200 zł (jest to wartość szacunkowa). Kwoty zobowiązań NFZ w okresie od 1 lipca 2015 do 31 grudnia 2015 roku zostaną określone odrębnym aneksem w okresie późniejszym.

Polmed S.A. prowadzi 21 placówek zlokalizowanych w 12 miejscowościach. Są to placówki w Gdańsku, Gdyni,  Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Semlinie, Zblewie, Katowicach, Sosnowcu, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Warszawie.

Placówki Polmed świadczą usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji, stomatologii oraz diagnostyki. Oferują też wizyty domowe oraz medycynę pracy. Grupa posiada także ośrodek wypoczynkowy Neptun w Borzechowie, który w 2011 roku został przez Polmed wydzierżawiony.