Polmed: aneks do umowy z NFZ na leczenie stomatologiczne

0
872

Spółka Polmed S.A. poinformowała o zawarciu aneksu do umowy z pomorskim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia o udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie stomatologii. W wyniku podpisania aneksu okres obowiązywania umowy przedłużony został z 31 grudnia 2015 do 30 czerwca 2016 roku.

Szacunkowa wartość umowy w okresie od 1 stycznia 2016 do 30 czerwca 2016 roku może wynieść około 330 tys. zł.

Usługi oferowane przez Polmed są zarówno komercyjne jak i finansowane w ramach kontraktu z NFZ. Wartość umowy zwartej przez Polmed z pomorskim oddziałem Funduszu na rok 2015 ma wartość ponad 6,5 mln zł. Środki te finansują usługi w zakresie nocnej i świątecznej pomocy, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji leczniczej oraz leczenia stomatologicznego, na które przeznaczone jest w roku 2015  – 665 280 zł.

Polmed S.A. prowadzi 17 placówek zlokalizowanych w 10 miejscowościach. Placówki Polmed działają w Trójmieście, Starogardzie Gdańskim, Katowicach, Sosnowcu, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w Warszawie. Świadczą usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji, stomatologii oraz diagnostyki. Oferują też wizyty domowe oraz medycynę pracy.