Polmed: medycyna lotnicza w Centrum Medycznym w Warszawie

0
1262

Centrum Medyczne Polmed rozszerzyło zakres usług oferowanych w Warszawie o medycynę lotniczą. Badania lotniczo-lekarskie dostępne są w placówce Polmed funkcjonującej przy ulicy Puławskiej 410 A. Jest to najnowsza placówka Polmedu, która została otwarta w styczniu 2012 roku.

Gabinet badań lotniczo-lekarskich jest przeznaczony dla wszystkich osób zajmujących się lotnictwem zawodowo i hobbystycznie. Koszt badań wynosi, w przypadku pilotów klasy II – 252 zł (badanie wstępne) oraz od 160 do 250 zł (badanie okresowe). W przypadku pilotów klasy I koszt pakietu badań okresowych wynosi 310 zł.

Centrum Polmed przy ulicy Puławskiej to największa placówka spółki. Oferuje szeroki wachlarz usług medycznych: konsultacje specjalistyczne, pełną diagnostykę medyczną, stomatologię i wizyty domowe. W planach jest dalsze rozszerzenie zakresu usług, m.in. o zabiegi chirurgii jednego dnia, rehabilitację, pediatrię oraz całodobową opiekę medyczną.

Sieć prowadzona przez spółkę Polmed S.A. obejmuje 15 Centrów Medycznych zlokalizowanych w największych miastach Polski: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Sosnowcu, Starogardzie Gdańskim, Wrocławiu oraz Warszawie. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych placówek w Warszawie i Gdyni.