Polmed: nowe usługi w centrach medycznych na Pomorzu

0
907

Centrum Medyczne Polmed rozszerzyło zakres swoich usług oferowanych przez placówki na Pomorzu o medycynę estetyczną. Usługi te dostępne są w Gdańsku, w przychodni mieszczącej się w Centrum Handlowym Manhattan, oraz w Starogardzie Gdańskim, w placówce przy ulicy Kopernika 21.

Nowo otwarte w tych placówkach gabinety medycyny estetycznej oferują szeroki wachlarz zabiegów przywracających młodszy wygląd oraz korygujących defekty urody i niedoskonałości ciała. Wśród oferowanych zabiegów są między innymi: korekcja zmarszczek za pomocą botoxu, wypełnianie bruzd twarzy oraz wypełnianie ust kwasem hialuronowym, leczenie nadpotliwości.

Sieć prowadzona przez spółkę Polmed S.A. obejmuje 15 Centrów Medycznych zlokalizowanych w największych miastach Polski: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Sosnowcu, Starogardzie Gdańskim, Wrocławiu oraz Warszawie. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych placówek w Warszawie i Gdyni. Placówki systematycznie poszerzają ofertę swoich usług. W marcu 2012 najnowsze Centrum Medyczne Polmed, działające w Warszawie przy ulicy Puławskiej, wprowadziło badania w zakresie medycyny logicznej, a Centrum Medyczne z Wrocławia – diagnostykę i leczenie zaburzeń oddychania podczas snu.