Polmed: nowe usługi w placówce w Poznaniu

0
1031

Centrum Medyczne Polmed rozszerzyło zakres usług świadczonych w placówce w Poznaniu. Powstał tutaj specjalistyczny gabinet masażu i fizjoterapii. Pacjenci mogą także skorzystać z konsultacji dietetyka. Usługi są komercyjne.

Koszt masażu wynosi od 30 zł (masaż relaksacyjny) do 80 zł (masaż odchudzający). Można skorzystać z masażu całego ciała oraz  masażu głębokiego połączonego z terapią manualną. W ofercie placówki znalazły się także indywidualne ćwiczenia z fizjoterapeutą – w przypadku wad postawy, przy bólach kręgosłupa, a także po urazach, zwichnięciach, zerwaniach wiązadeł krzyżowych, jak również ćwiczenia i masaże dla pań po mastektomii. Terapią objęci są także pacjenci przed i po endoprotezoplastyce stawów biodrowych i kolanowych, osoby z urazami i schorzeniami stawu barkowego (tzw. „zespół bolesnego barku”) oraz cierpiące na choroby reumatoidalne.

W ramach konsultacji dietetyka oferowany jest indywidualnie dopasowany program dietetyczny, który obejmuje także program motywujący. Cena pierwszej wizyty trwającej godzinę wynosi 120 zł, kolejne wizyty to koszt 80 zł.

Spółka Polmed prowadzi w tej chwili 15 przychodni zlokalizowanych w największych miastach Polski. Oprócz Poznania mieszczą się one w Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Sosnowcu, Starogardzie Gdańskim, Wrocławiu oraz Warszawie. Do końca roku 2012 Polmed zapowiadał otwarcie 8 nowych centrów medycznych.