Polmed: nowe usługi w placówkach w Warszawie

0
1087

Spółka Polmed rozszerzyła zakres swoich usług oferowanych w placówkach działających w Warszawie. Nowe usługi to konsultacje i szczepienia w zakresie medycyny podróży oraz konsultacje w zakresie dietetyki  i sportu.

Konsultacje i szczepienia w zakresie medycyny podróży dostępne są w dwóch placówkach Polmed: przy ulicy Grzybowskiej 61 oraz przy ulicy Twardej 18. Usługi te powstały z myślą o bezpieczeństwie pacjentów wybierających się na wakacje lub do pracy w tropikalne zakątki świata, gdzie narażeni są na zakaźnie choroby, inne niż to ma miejsce w naszym klimacie.

Polmed stara się o uprawnienia Certyfikowanego Centrum Medycyny Podróży, które będzie działało we współpracy z Polskim Towarzystwem Medycyny Morskiej i Tropikalnej, Krajowym Ośrodkiem Medycyny Podróży, Krajowym Ośrodkiem Medycyny Tropikalnej oraz Sanofi Pasteur.

Natomiast w trzech warszawskich placówkach Polmed, działających przy ulicach: Twardej 18, Grzybowskiej 61 oraz Puławskiej 410 A, otwarte zostały centra dietetyki i sportu.

Zapewniają one kompleksową opiekę i motywację w dążeniu do odzyskania zdrowia i radości życia, dzięki autorskim programom opracowanym przez najlepszych specjalistów. Pacjentami zajmują się: psychodietetyk, instruktor sportu, lekarz medycyny i psycholog. W centrum można ustalić indywidualny program dietetyczny i treningowy, można także ustalić jadłospis z  możliwością zamówienia cateringu do domu lub pracy. Można tutaj odbywać treningi personalne, kupić karnety do wybranych klubów sortowych czy wziąć udział w warsztatach odżywiania i odchudzania.

W centrum dietetyki i sportu dostępne są autorskie programy: Dieta&Sport Active, Dieta&Sport Wellness, Dieta&Sport Zdrowie i Program Dieta&Sport Fit Mama.

Placówka Polmed przy ulicy Twardej 18 została otwarta na początku września 2015 roku. Oferuje konsultacje specjalistyczne, diagnostykę kardiologiczną, diagnostykę USG, kompleksowe badania laboratoryjne, badania RTG, biopsje, spirometrię, audiometrię i odczulanie. Wykonywane są tutaj drobne zabiegi chirurgiczne, dermatologiczne i ginekologiczne. Działa poradnia medycyny pracy i pracownia psychotechniczna.

Polmed S.A. prowadzi 17 placówek zlokalizowanych w 10 miejscowościach. Placówki Polmed działają w Trójmieście, Starogardzie Gdańskim, Katowicach, Sosnowcu, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w Warszawie. Świadczą usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji, stomatologii oraz diagnostyki. Oferują też wizyty domowe oraz medycynę pracy.