Polmed: nowe usługi w poradni we Wrocławiu

0
1064

Spółka Polmed rozszerzyła zakres oferowanych usług specjalistycznych w poradni we Wrocławiu o diagnostykę i leczenie zaburzeń oddychania podczas snu (leczenie chrapania) za pomocą innowacyjnego aparatu Watch-PAT 200. W ramach promocji do końca maja 2012 badanie oferowane jest w promocyjnej cenie 290 zł (zamiast ceny standardowej 500 zł).

Badanie za pomocą aparatu jest przeprowadzane w domu. Dzięki umieszczeniu niewielkiego urządzenia przypinanego na nadgarstek oraz czujników optycznych umieszczonych na palcu Watch-PAT 200 nie zaburza snu. Aparat nie wymaga zastosowania czujników oddechu pod nosem, nie używa się również pasów krępujących ruchy, ani innych instalacji obniżających komfort wypoczynku nocnego.

Poradnia zaburzeń oddychania podczas snu, prowadzona przez internistę /kardiologa /hipertensjologa, działając w ramach wielospecjalistycznego dysponuje możliwością prowadzenia kompleksowej opieki, oferując wprowadzenie odpowiedniego leczenia w zależności od przyczyny stwierdzonych zaburzeń oddychania. Leczenie takie prowadzone jest w ramach poradni stomatologicznej, laryngologicznej czy pulmonologicznej.

Centrum Medyczne Polmed we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Grabiszyńskiej. Placówka prowadzi 24 poradnie specjalistyczne i gabinet stomatologiczny. Oferuje także badania diagnostyczne (USG, RTG, EKG, echo serca, spirometria, audiometria) oraz zabiegi ambulatoryjne (chirurgiczne, ginekologiczne, dermatologiczne).