Polmed: otwarcie trzeciej placówki w Warszawie

0
866

W styczniu 2012 roku w Warszawie zostało otwarte kolejne Centrum Medyczne Polmed. Jest to trzecia inwestycja realizowana przez spółkę w stolicy. Placówka znajduje się przy ulicy Puławskiej 410 A. Na realizację tego przedsięwzięcia firma przeznaczyła 4 mln zł.

Nowo otwarte Centrum to największa placówka spółki oferująca szeroki wachlarz usług medycznych: konsultacje specjalistyczne, pełną diagnostykę medyczną, stomatologię i wizyty domowe. Zakres usług zostanie wkrótce rozszerzony o zabiegi chirurgii jednego dnia, rehabilitację, pediatrię oraz całodobową opiekę medyczną.

Sieć placówek prowadzonych przez spółkę Polmed S.A. działa na terenie całej Polski. Aktualnie obejmuje 15 Centrów Medycznych zlokalizowanych w największych miastach Polski: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Sosnowcu, Starogardzie Gdańskim, Wrocławiu oraz Warszawie. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych placówek w Warszawie i Gdyni. Warszawska przychodnia powstanie na Ursynowie, przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 105. Zajmie dzierżawione pomieszczenia o powierzchni 520,56 mkw.

Centra Polmed świadczą usługi ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i diagnostyki w zakresie kilkunastu dziedzin medycyny, zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. W październiku 2010 roku Polmed zadebiutował na GPW.