Polmed: promocyjne pakiety dla ojców

0
862


Centrum Medyczne Polmed wprowadziło do swojej oferty promocyjne pakiety przeznaczone dla panów. Ceny konsultacji w pakietach są o 40 procent tańsze niż poza promocją. Pakiety uprawniają też do 20-procentowego rabatu na usługi pozostałych specjalistów i badania wykonywane w placówkach Polmed.

Pakiet „Sprawdź się” obejmuje konsultację internisty, kardiologa, wykonanie EKG spoczynkowego, badania moczu i krwi (morfologia, cukier, PSA, lipidogram). Pakiet
„Postaw na zdrowie” przeznaczony jest dla mężczyzn po 60-tce i obejmuje konsultację kardiologa, urologa oraz te same badania co w pakiecie „Sprawdź się”. Pakiety zostały wprowadzone z okazji Dnia Ojca, ale czas na ich realizację wynosi 6 miesięcy. Ich ceny są różne w zależności od placówek, w których są nabywane, i wynoszą od 150 zł w Starogardzie Gdańskim do 250 zł w Warszawie.

Sieć prowadzona przez spółkę Polmed S.A. obejmuje 15 Centrów Medycznych zlokalizowanych w największych miastach Polski: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Sosnowcu, Starogardzie Gdańskim, Wrocławiu oraz Warszawie. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych placówek w Warszawie i Gdyni. Do końca roku 2012 Polmed zapowiada otwarcie jeszcze 8 centrów medycznych.