Polmed: umowa z NFZ o wartości 2,2 mln zł

0
881


Spółka Polmed S.A. zawarła umowę ze śląskim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia dotycząca udzielania świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Czas obowiązywania umowy został określony od 1 marca 2013 roku do 31 grudnia 2015 roku. Wartość umowy na rok 2013 wyniesie około 2 237 000 zł.

Z uwagi na specyfikę kontraktów zawieranych z NFZ nie jest możliwe wcześniejsze określenie wartości umowy za cały okres jej obowiązywania.

Po zawarciu tej umowy łączna wartość zawartych przez Polmed umów oraz aneksów do umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z oddziałami Narodowego Funduszu Zdrowia na rok 2013 szacowana jest na 7.656.000,00 zł.
Zarząd spółki poinformował też, że uczestniczy w kolejnych postępowaniach konkursowych na świadczenia medyczne w ramach umów z NFZ.

Usługi  nocnej i świątecznej pomocy świadczą na Śląsku placówki Polmed działające w Sosnowcu, przy ulicy Modrzejowskiej 32 B oraz w Katowicach przy ulicy Dąbrówki 10. Przychodnie te oferują także podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne oraz diagnostykę.

Polmed prowadzi także placówki na terenie województwa pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Starogard Gdański), małopolskiego (Kraków), mazowieckiego (Warszawa), wielkopolskiego (Poznań), dolnośląskiego (Wrocław) oraz warmińsko-mazurskiego (Olsztyn).