Polmed: warsztaty dla seniorów w Warszawie

0
1040


Centrum Medyczne Polmed organizuje w swojej placówce w Warszawie, mieszczącej się przy ulicy Puławskiej 410, cykl warsztatów dla seniorów. Warsztaty będą dotyczyły prawidłowego odżywiania.

Tematyka pierwszego spotkania będzie dotyczyła wpływu warzyw i owoców na pracę układu krążenia, drugie będzie się odbywać pod hasłem: Zdrowie seniora – co jeść, a co suplementować?

Placówka przy ulicy Puławskiej w Warszawie to najnowsze Centrum Medyczne Polmed. Jest to też największa placówka spółki (zajmuje ponad 520 mkw powierzchni), oferująca szeroki wachlarz usług medycznych: konsultacje specjalistyczne, pełną diagnostykę medyczną, stomatologię i wizyty domowe. W planach jest rozszerzenie zakresu usług o zabiegi chirurgii jednego dnia, rehabilitację, pediatrię oraz całodobową opiekę medyczną.

Polmed zapowiadał otwarcie kolejnej placówki w stolicy, w dzielnicy Ursynów. Jednak warunkowa umowa najmu została rozwiązana z powodu nieuzyskania przez Polmed pozwolenia na budowę. Polmed planuje otwarcie kolejnych placówek, między innymi w Krakowie i w Gdyni. W miastach tych zostały już zawarte umowy najmu przeznaczonych na ten cel pomieszczeń.