Polmed wydzierżawił ośrodek wypoczynkowy

0
893

Spółka Polmed S.A. ze Starogardu Gdańskiego wydzierżawiła Ośrodek Wypoczynkowy Neptun – Polmed, znajdujący się w Borzechowie. Dotychczas spółka prowadziła obiekt samodzielnie, jednak zrezygnowała z tego obszaru działalności w związku z dynamicznym rozwojem ogólnopolskiej sieci centrów medycznych.

Umowa została zawarta na 10 lat.Dzierżawcą Ośrodka została Monika Śniegowska, prowadząca w Gdyni Biuro Podróży Fiesta. Przedmiotem umowy dzierżawy jest nieruchomość gruntowa w użytkowaniu wieczystym oraz znajdujące się na tej nieruchomości gruntowej budynki i inne urządzenia oraz ruchomości, w tym ruchome środki trwałe, wyposażenie i materiały.

Polmed prowadzi sieć placówek ambulatoryjnych, obejmujących obecnie trzy centra medyczne w Starogardzie Gdańskim, centrum medyczne w Rywałdzie, Semlinie, Tczewie, Pinczynie, Zblewie, trzy centra w Gdańsku, centrum w Gdyni, Olsztynie, Sosnowcu, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Centra Polmed świadczą usługi ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i diagnostyki w zakresie kilkunastu dziedzin medycyny, zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. W październiku 2010 roku Polmed zadebiutował na GPW.