Polmed: wyróżnienie za platformę wideoporad online

0
882


Firma Polmed S.A. znalazła się w gronie najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, laureatów plebiscytu Strefy Gospodarki i Dziennika Gazety Prawnej – Rynkowy Lider Innowacji 2012 – Jakość, Kreatywność, Efektywność. Spółka została doceniona za innowacyjną platformę wideoporad online z lekarzami e-Polmed.

Serwis e-Polmed jest platformą internetową umożliwiającą uzyskanie porad od doświadczonych lekarzy różnych specjalności, bez konieczności wychodzenia z domu, czy zwalniania się z pracy, lub rezygnacji z trwającej właśnie podróży. Zastosowanie nowoczesnego rozwiązania jakim jest wideoporada, zapewnia prywatną i bezpieczną, a przy tym poufną rozmowę z lekarzem.

Sieć Polmed rozwija się na terenie całej Polski. Aktualnie prowadzi 15 centrów medycznych zlokalizowanych w największych miastach Polski: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Sosnowcu, Starogardzie Gdańskim, Wrocławiu oraz Warszawie. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych placówek w Warszawie i Krakowie.

Polmed świadczy usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji, stomatologii oraz diagnostyki. Oferuje też wizyty domowe oraz medycynę pracy.

W skład Grupy Kapitałowej Polmed wchodzą spółki: Polmed S.A. oraz spółki zależne: Polmed Zdrowie sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku oraz Polmed Development sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim.