Polmedic: nowa przychodnia POZ w Radomiu

0
574


7 stycznia 2015 roku Zespół Lekarzy Rodzinnych Polmedic otworzył kolejną przychodnię w Radomiu. Placówka jest zlokalizowana przy ulicy Osiedlowej 9 w Radomiu w budynku Rehabilitacji Prof-Med Grupa Polmedic. Oferuje usługi podstawowej opieki zdrowotnej.

W ramach promocji pierwszych 300-tu pacjentów poradni otrzyma bezpłatne zaproszenia na masaż klasyczny, konsultację z fizjoterapeutą lub lekarzem ginekologiem.

Polmedic to polska firma działająca na rynku usług medycznych od 2001 roku. W ciągu kilkunastu lat działalności z jednej poradni rehabilitacyjnej stała się siecią siedmiu placówek medycznych funkcjonujących w Radomiu. Od roku 2013 Polmedic wraz z przejętą spółką Prof-Med tworzy Grupę Polmedic.

Placówki Grupy oferują podstawową opiekę medyczną, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę, rehabilitację medyczną, medycynę pracy oraz zabiegi chirurgii jednego dnia w zakresie ortopedii, otolaryngologii, ginekologii, urologii, chirurgii ogólnej oraz plastycznej.

Placówki Polmedic działają przy ulicach: Domagalskiego 7, Okulickiego 4, Okulickiego 76, Toruńskiej 1 oraz Osiedlowej 9. Opieką obejmują ponad 20 tysięcy pacjentów miesięcznie. Są to zarówno pacjenci indywidualni korzystający z pakietów medycznych i świadczeń w ramach NFZ, jak i pacjenci korporacyjni korzystający z firmowych pakietów medycznych oraz medycyny pracy.

Kontrakt placówek Polmedic zawarty z NFZ na rok 2015 ma wartość 3 332 294,20 zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Kontrakt Prof-Medu na rok 2015 ma wartość 508 266,40 zł i również dotyczy AOS.