Polsko-Egipskie Spotkanie Biznesowe

0
882

Pracodawcy RP zapraszają na Polsko-Egipskie Spotkanie Biznesowe. W spotkaniu weźmie udział kilkudziesięciu biznesmenów z Polski i Egiptu. Wśród uczestników będą także przedstawiciele firm zawiązanych z rynkiem medycznym.

Oprócz przedstawicieli sektora medycznego będą to także przedstawiciele innych sektorów gospodarki, takich jak przemysł wydobywczy, odzieżowy, tekstylny, oraz kamienia naturalnego w budownictwie.
Spotkanie odbędzie się 10 maja 2012 roku w siedzibie Pracodawców RP przy ulicy Brukselskiej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają też tłumaczenie w języku polskim oraz angielskim. Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie się.

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej (wcześniej Konfederacja Pracodawców Polskich) jest największą i najstarszą organizacją pracodawców w Polsce. Działa od 1989 roku, reprezentuje 7500 firm. Przedsiębiorstwa zrzeszone w Pracodawcach RP zatrudniają ok. 4 mln pracowników. Zdecydowana większość z nich – 85 proc. – to firmy prywatne. Pracodawcy RP to uznany partner społeczny w Polsce i w Europie. Członkiem Pracodawców RP jest organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej, wydawca portalu Medycynaprywatna.pl.
Więcej informacji na temat Polsko-Egipskiego Spotkania Biznesowego na stronie Pracodawców RP

http://www.pracodawcyrp.pl/polska-egipt-matchmaking-session/