Poznań: Centum Omedica rozwija usługi

0
799

Centrum Medyczne Omedica z Poznania rozwija nowe usługi. Placówka otwiera nowe poradnie specjalistyczne. Będzie się także starać o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Niedawno rozpoczęła tutaj działalność poradnia endokrynologiczna. Jeszcze w tym roku zostanie także otwarta poradnia medycyny estetycznej. W tej chwili wszystkie usługi placówki są wyłącznie komercyjne. W Centrum działają poradnie oferujące konsultacje specjalistyczne w zakresie alergologii, chirurgii, dermatologii, diabetologii, dietetyki, hematologii, kardiologii, ginekologii i położnictwa, laryngologii, nefrologii, neurologii, ortopedii, proktologii, pulmonologii i urologii. W placówce można także skorzystać z usług poradni medycyny pracy, z pomocy psychologa oraz psychiatry.

Częścią placówki jest Centrum Leczenia Cukrzycy, w którym pracuje zespół lekarzy składający się z diabetologa, dietetyka, psychologa i edukatora diabetologicznego, oraz Wielkopolskie Centrum Diagnostyki i Leczenia Poronień, którego celem jest kompleksowa diagnostyka przyczyn poronień i wewnątrzmacicznych zgonów płodów oraz ustalenie odpowiedniego postępowania, które mogłoby zwiększyć szansę na szczęśliwe macierzyństwo. Działa tutaj także Centrum Leczenia Otyłości.
Placówka funkcjonuje przy ulicy Stęszewskiej 41, we własnym wolno stojącym budynku. Powstała na początku 2011 roku.