Poznań: komercyjne konsultacje pediatryczne w weekendy i w święta w Leczniczy Certus

0
214

Prywatna Lecznica Certus z Poznania od 4 listopada 2017 roku umożliwia korzystanie z pomocy medycznej pediatry w weekendy i w święta. Pomoc jest dostępna w ambulatorium przy ulicy Grunwaldzkiej. Świadczenia są komercyjne. Koszt konsultacji to 150 zł.

Poza tym pomoc medyczną w zakresie pediatrii oferuje poradnia Lecznicy Certus funkcjonująca w Centrum Medycznym nr 2 przy ulicy Wagrowskiej w Poznaniu która oferuje konsultacje komercyjne, oraz poradnia w Centrum Medycznym nr 3 w Swarzędzu (w ramach kontraktu z NFZ).

Centrum Medyczne nr 2 oferuje także szereg komercyjnych konsultacji specjalistycznych dla dzieci.

Prywatna Lecznica Certus to działający od 1992 roku pierwszy wielospecjalistyczny szpital prywatny w Polsce. Świadczy usługi zarówno komercyjne, jak i w ramach umów z NFZ w trzech oddziałach: ogólnym, urologicznym i zabiegowym.  Dysponuje łącznie 48 łóżkami i 3 salami  operacyjnymi. Posiadane umowy na  leczenie  szpitalne  obejmują  chirurgię  ogólną, chirurgię  plastyczną,  ortopedię,  ginekologię  i  urologię.

Certus  prowadzi  też  całodobowe  ambulatorium  oraz  3  centra  medyczne: dwa  w  Poznaniu (przy ulicy Wagrowskiej oraz przy ulicy Dąbrowskiego) i jedno w Swarzędzu.

Certus od kilku miesięcy wchodzi w skład Penta Hospitals International, międzynarodowej sieci szpitali, działającej w Polsce, Czechach i na Słowacji.