Poznań: nowe abonamenty w szpitalu Med Polonia

0
1019

Szpital Med Polonia z Poznania wprowadził do swojej oferty nowe abonamenty przeznaczone dla kobiet w ciąży. Cena abonamentu wynosi 199 zł miesięcznie. Oferta dotyczy usług wykupionych na rok.

W ramach abonamentu pacjentki mają nielimitowany dostęp do konsultacji internistycznych oraz do niektórych badań. Co miesiąc mogą korzystać z konsultacji ginekologa oraz badań USG, z badań prenatalnych mogą korzystać w cenie niższej o 30 procent. Kilka razy w roku mogą korzystać z konsultacji innych specjalistów.

Med Polonia prowadzi szpital i przychodnię przy ulicy Obornickiej 262 w Poznaniu. Oferuje leczenie szpitalne w zakresie ortopedii, chirurgii, laryngologii, ginekologii, okulistyki, oraz diagnostykę, konsultacje ambulatoryjne i profilaktykę. Placówka wykonuje świadczenia w ramach leczenia prywatnego oraz współpracy z firmami ubezpieczeniowymi oferującymi opiekę zdrowotną, a także w ramach kontraktu z NFZ. Z Funduszu finansowane są zabiegi w zakresie ortopedii, chirurgii ogólnej, ginekologii, urologii i okulistyki.

Med Polonia oferuje także pakiety usług przeznaczone dla określonych grup pacjentów, między innymi dla sportowców i dla nauczycieli.

Od maja 2015 roku Med Polonia prowadzi także przychodnię zlokalizowaną przy ulicy Starołęckiej 42 w Poznaniu. Placówka oferuje podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę oraz profilaktykę.