Poznań: nowe badania w Lecznicy Certus

0
227

Prywatna Lecznica Certus z Poznania wprowadziła do swojej oferty nowe badanie – ideolaryngoskopię krtani, która pozwala  na zobrazowanie i wykrycie zmian w obrębie krtani, w tym także nowotworowych.

Badanie jest przeznaczone dla pacjentów z takimi objawami jak zaburzenia głosu, w tym chrypka, a także kaszel, chrząkanie, uczucie przeszkody w krtani lub gardle, z nawracającymi zapaleniami górnych dróg oddechowych oraz cierpiących na zachłystywanie oraz krztuszenie.

Badania oferuje Centrum Medyczne nr 2 Certusa, zlokalizowane przy ulicy Wagrowskiej 6.

Placówka ta, która działa od 2007 roku, oferuje ambulatoryjne konsultacje specjalistyczne w zakresie kilkudziesięciu specjalności. Działa tutaj także punkt pobrań sieci Synevo.

Czytaj także: Innowacje w opiece nad pacjentem – ważny głos Medicover Polska podczas Forum Ochrony Zdrowia>>>I

Lecznica Certus oprócz przychodni przy Wagrowskiej prowadzi  w Poznaniu szpital przy ulicy Grunwaldzkiej 156, a także 4 centra medyczne na terenie Poznania i Swarzędza, w tym przychodnie Zdrowie Rodziny i Art Medicum, które dołączyły do sieci w 2018 roku.

Od 2017 roku. Certus jest częścią Penta Hospitals International (PHI) – grupy szpitali i przychodni w Europie Środkowo-Wschodniej. PHI działa na Słowacji, w Czechach oraz w Polsce, gdzie prowadzi również sieć placówek EMC Instytut Medyczny.