Poznań: nowe usługi w Lecznicy Certus

0
811


Prywatna Lecznica Certus z Poznania wprowadziła do swojego zakresu usług badania dla osób ubiegających się o wpis lub posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

Badania są przeprowadzane w Centrum Medycznym nr 2, przy ulicy Wagrowskiej.

W przypadku osób ubiegających się o wpis lub posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej badania obejmują badanie psychologiczne, konsultację lekarza medycyny pracy z wydaniem orzeczenia, konsultację psychiatryczną, konsultację okulistyczną, konsultację laryngologiczną, konsultacje neurologiczną oraz EKG spoczynkowe.

Prywatna Lecznica Certus prowadzi 4 placówki. Trzy z nich zlokalizowane są w Poznaniu: przy ulicy Grunwaldzkiej, Dąbrowskiego (Centrum Medyczne Nr 1) oraz Wagrowskiej (Centrum Medyczne Nr 2), a jedna – w Swarzędzu (Centrum Medyczne Nr 3).

Przy ulicy Grunwaldzkiej działa szpital  z 51 łóżkami, który oferuje usługi w zakresie urologii, ginekologii, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu.  Certus oferuje także usługi ambulatoryjne w ramach podstawowej opieki zdrowotnej oraz konsultacje specjalistyczne i diagnostykę.

Usługi Placówek Certus są zarówno komercyjne jak i finansowane w ramach kontraktu z NFZ. Wartość kontraktu zawartego na rok 2016 wynosi 5,1 mln zł. Kontrakt dotyczy usług w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz leczenia szpitalnego (ortopedii i traumatologii narządu ruchu, urologii, chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, ginekologii).