Poznań: Poliklinika Ortop inwestuje w nową siedzibę

0
811

Poliklinika Ortop z Poznania planuje zmianę siedziby. Placówka będzie się mieścić w budynku, który powstanie na skrzyżowaniu ulic Antoniego Kosińskiego i Jana Umińskiego na poznańskiej Wildzie, obok dotychczasowej siedziby przychodni.

Obecnie placówka mieści się przy ulicy Jana Umińskiego 21, na parterze budynku mieszkalnego.

Nowe pomieszczenia zajmą dwie kondygnacje nowego budynku mieszkalnego, ich powierzchnia wyniesie około 1500 mkw.

Ortop oferuje świadczenia w zakresie ortopedii i traumatologii, chirurgii ręki, osteopatii, reumatologii, pediatrii, nefrologii i podologii. Można tutaj wykonać badania USG oraz rezonansu magnetycznego a także skorzystać z usług fizjoterapeuty i rehabilitanta.

Placówka zajmuje się szczególnie leczeniem schorzeń i zniekształceń w obrębie narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem rzadkich przypadków i powikłań wcześniejszego leczenia.

Placówka oferuje zabiegi operacyjne, współpracując w tym zakresie z poznańskim Szpitalem MedPolonia oraz z Kliniką Kolasiński ze Swarzędza.

Świadczenia placówki są komercyjne.

Ortop działa od 2007 roku. Placówka jest prowadzona przez Ortop spółka z o.o. spółka komandytowa. Zarząd spółki z o.o. tworzą lekarze: Marek Napiontek, specjalista ortopedii i traumatologii, oraz Emilia Szumińska-Napiontek, pediatra i nefrolog dziecięcy.