Poznań: promocje na badania i zabiegi w Med Polonia

0
983


Med Polonia z Poznania oferuje zabiegi rehabilitacyjne oraz badania laboratoryjne wykonywane w poniedziałki z 10-procentowym rabatem. Promocja jest ważna do 31 grudnia 2016 roku.

Med Polonia prowadzi szpital i przychodnię przy ulicy Obornickiej 262 w Poznaniu a także działającą od maja 2015 roku przychodnię przy ulicy Starołęckiej 42.

Oferuje leczenie szpitalne w zakresie ortopedii, chirurgii, laryngologii, ginekologii, okulistyki, oraz diagnostykę, konsultacje ambulatoryjne i profilaktykę. Placówka wykonuje świadczenia w ramach leczenia prywatnego oraz współpracy z firmami ubezpieczeniowymi oferującymi opiekę zdrowotną, a także w ramach kontraktu z NFZ. Z Funduszu finansowane są zabiegi w zakresie ortopedii, chirurgii ogólnej, ginekologii, urologii i okulistyki.

Med Polonia oferuje także pakiety usług przeznaczone dla określonych grup pacjentów, między innymi dla sportowców i dla nauczycieli.

W lipcu 2016 Med Polonia oddała do dyspozycji pacjentów nowe skrzydło szpitala przy ulicy Obornickiej 262. W wyniku inwestycji powstała wydzielona izba przyjęć, baza łóżkowa powiększona została o kolejne dziesięć miejsc, większe pomieszczenia uzyskały pracownie diagnostyczne oraz dział rehabilitacji.