Poznań: promocje na badania w Med Polonia

0
841

Med Polonia z Poznania oferuje badania rezonansu magnetycznego piersi w promocyjnej cenie, niższej o 30 procent.  Promocja będzie obowiązywała do końca grudnia 2016 i jej celem jest zwrócenie uwagi Polek na konieczność wykonywania regularnych badań profilaktycznych i rolę zdrowego stylu życia w zapobieganiu nowotworom.

Rezonans magnetyczny piersi to nieinwazyjna metoda obrazowa pozwalająca na uzyskanie szczegółowych obrazów w obszarze gruczołów piersiowych oraz węzłów chłonnych. Badanie to posiada bardzo wysoką czułość diagnostyczną, pozwalając na wykrycie zmian o wielkości nawet 2 mm.

Badania są wykonywane w najnowszej przychodni Med Polonia przy ulicy Starołęckiej 42. 

Placówka ta działa od maja 2015 roku i oferuje podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę oraz profilaktykę.

Poza tym Med Polonia prowadzi szpital i przychodnię przy ulicy Obornickiej 262 w Poznaniu. Oferuje leczenie szpitalne w zakresie ortopedii, chirurgii, laryngologii, ginekologii, okulistyki, oraz diagnostykę, konsultacje ambulatoryjne i profilaktykę. Placówka wykonuje świadczenia w ramach leczenia prywatnego oraz współpracy z firmami ubezpieczeniowymi oferującymi opiekę zdrowotną, a także w ramach kontraktu z NFZ. Z Funduszu finansowane są zabiegi w zakresie ortopedii, chirurgii ogólnej, ginekologii, urologii i okulistyki.

Med Polonia oferuje także pakiety usług przeznaczone dla określonych grup pacjentów, między innymi dla sportowców i dla nauczycieli.