Poznań: rehabilitacja w Centrum Remedium

0
944


Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium rozszerzyły zakres usług o rehabilitację. Oferta placówki obejmuje kinezyterapię, rehabilitację manualną, leczenie bólów kręgosłupa a także rehabilitację neurologiczną i ortopedyczną.

Świadczenia w zakresie rehabilitacji dostępne są w placówce Remedium działającej w Poznaniu na osiedlu Batorego. Centrum prowadzi także  przychodnię oraz w Śremie, przy ulicy Chłapowskiego.

Centrum oferuje konsultacje lekarza rodzinnego, konsultacje specjalistyczne w zakresie chirurgii ogólnej, dermatologii, ginekologii, okulistyki, ortopedii, pulmonologii, laryngologii, neonatologii, neurologii, urologii, dietetyki i psychologii.

Oferuje diagnostykę obrazową, w tym mammografię, biopsję, a także badanie urodynamiczne oraz zabiegi w ramach poradni  ambulatoryjnej w zakresie chirurgii, dermatologii, ginekologii oraz ortopedii. Można tutaj także skorzystać z zabiegów w zakresie medycyny estetycznej.

Usługi oferowane przez Remedium są zarówno finansowane przez NFZ jak i komercyjne. Kontrakt placówki z Funduszem zawarty na rok 2016 miał wartość 2,2 mln zł i dotyczył leczenia szpitalnego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz profilaktycznych programów zdrowotnych. W ramach NFZ finansowane są także świadczenia w poradni POZ.