Poznań: zespół gabinetów lekarskich poszerza ofertę

0
797


Specjalistyczne gabinety lekarskie działające przy ulicy Kossaka w Poznaniu rozszerzyły ofertę o badania diagnostyczne. Obecnie w placówce można wykonać badania w zakresie USG, echokardiografii, Holtera oraz EKG. Wszystkie oferowane usługi są komercyjne.

Pracownia USG oferuje wykonywanie badań dopplerowskich tętnic i żył kończyn dolnych wraz z możliwością skleroterapii, USG narządu ruchu oraz stawów biodrowych noworodków i niemowląt oraz USG tarczycy i przytarczyc.

Lekarze przyjmujący w gabinetach oferują konsultacje w zakresie ortopedii i traumatologii, chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, neurochirurgii, otolaryngologii. Działa tutaj także poradnia leczenia bólu, poradnia hematologiczna, dermatologiczna, w tym dermatologii estetycznej, endokrynologiczna i kardiologiczna. Przyjmuje psycholog, logopeda i dietetyk. Wykonywane są zabiegi fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne, a także zabiegi w zakresie medycyny estetycznej.

Wszystkie usługi są komercyjne. Cena konsultacji specjalisty wynosi od 80 zł do 150 zł. Zespół gabinetów lekarskich przy ulicy Kossaka 4 w Poznaniu działa od 2011 roku. Powstał w zmodernizowanych pomieszczeniach zakupionego mieszkania.